UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zagapisz się ? Ty nie powinieneś wsiadać za kółko bo kiedyś się zagapisz i wiedziesz na skrzyżowanie na czerwonym albo przejedziesz dziecko na pasach. Często jeżdżę do Gdańska i przynajmniej raz w tygodniu wyprzedza mnie ktoś z prędkością dużo większą niż moje 140.W sezonie młodzi się chwalą ze do stolicy dojadą w mniej niż 2 godziny
Widzialem