UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@bra - Napisz, że pisowskie chłopy też nie płacą ZUS i są na utrzymaniu państwa
Kosztują nas 27 mld rocznie
@bra - Napisz, że pisowskie chłopy też nie płacą ZUS i są na utrzymaniu państwa
Kosztują nas 27 mld rocznie