UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W mieście więcej kamer potrzeba!!! Działających!, ! Czy mafia narkotykowa i właściciele knajp z prostytutkami wam zabronili? A może tzw. władza nie chce aby ktoś jeszcze po za właścicielami vipromów ich nagrywał?


Anuluj