UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W mieście więcej kamer potrzeba!!! Działających!, ! Czy mafia narkotykowa i właściciele knajp z prostytutkami wam zabronili? A może tzw. władza nie chce aby ktoś jeszcze po za właścicielami vipromów ich nagrywał?