A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Proponuję TRZECI próg podatkowy.
Nie na temat.
Jeszcze więcej kamer, będzie super, a, Pan Kąkolewski chce 60km na expresowce
Głupota totalna, efekt będzie taki że wszyscy ze strachu przed mandatami będą jechac 90 km/h zamiast przepisowych 120 i będą się wyprzedzać godzinami niczym teraz ciężarówki. W Niemczech na wielu odcinkach nie ma ograniczen prędkości, a budowanie autostrad i dróg ekspresowych tylko po to, żeby jechać po nich 90-100 km/h (realnie tyle gdzież wyjdzie przy OPP) to kompletne marnowanie kasy. Bananowych dzieciaków i tak to nie zatrzyma, po prostu wrzuca se mandat w koszty.
A ja jeżdżę szybko i bezpiecznie.
Tu chodzi tylko i wyłącznie o wyciągnięcie kasy z naszych kieszeni. W budżecie 300 miliardów deficytu i kasy brak to trzeba nas jeszcze okraść. Ten neo rząd chyba płaci Niemcom za II wojnę światową.
Niech płacą wyborcy twuska.
No i cwaniaczek nie będzie mógł 160 sobie jechać? dlaczego???
Jak będziesz jeździł przepisowo to cię nie upolują.
Najlepiej tam gdzie od lat zapada się droga i jest wieczne ograniczenie. I tak nikt nie naprawi, a jeszcze się zarobi. To jest państwo.