UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A to ciekawe co ty opowiadasz. Jeżdżę często S7.Tempomat ustawiony na 120 i jestem cały czas wyprzedzany, raz wolniej, raz szybciej, albo tylko coś przemknie. Chyba miało być, ,nie" przed, ,jeździ", albo żyjesz w alternatywnej rzeczywistosci.

Izi Rajder

Anuluj