Wybrany wątek opinii

wprowadźcie podatek od czarnosukienkowych lepiej wyjdziecie
(2026.01.29)
Aleś błysnąłI Ale swoją niewiedzą, albo arogancją... Poczytaj, zapytaj, a będziesz wiedział, że księża płacą podatki, też za takich, którzy do kościoła nie chodzą...
Poinformowany (2026.01.29)
Proponuję TRZECI próg podatkowy.
obibok (2026.01.29)
Powrót do komentarzy