Wybrany wątek opinii
wprowadźcie podatek od czarnosukienkowych lepiej wyjdziecie
Do moderacji
Odpowiedz
23
34
Aleś błysnąłI Ale swoją niewiedzą, albo arogancją... Poczytaj, zapytaj, a będziesz wiedział, że księża płacą podatki, też za takich, którzy do kościoła nie chodzą...
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
Proponuję TRZECI próg podatkowy.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0