UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To co dzieje się w Polsce z przepisami to jakaś patologia rządzących. Jest mowa o bezpieczeństwie a każdy wie że chodzi o kasę. Proponuję zająć się szpitalami gdzie ludzie mają opiekę pod przysłowiowym psem i są traktowani jak szmaty, ale oczywiście to rząd ma w dupie bo z tego kasy brak. Zastanawiam się dlaczego są robione samochody nowe które mają po 200,300 km. Chcecie zrobić ze społeczeństwa niewolników
Ron