UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zagapisz się ? Ty nie powinieneś wsiadać za kółko bo kiedyś się zagapisz i wiedziesz na skrzyżowanie na czerwonym albo przejedziesz dziecko na pasach. Często jeżdżę do Gdańska i przynajmniej raz w tygodniu wyprzedza mnie ktoś z prędkością dużo większą niż moje 140.W sezonie młodzi się chwalą ze do stolicy dojadą w mniej niż 2 godziny

Widzialem

Anuluj