Wybrany wątek opinii
Kolejny kaganiec. Zagapisz się i już oprawcy cię mają a później biadoleni, że młodzież ucieka, że dzieci się nie rodzą w tym parszywym kraju.
Do moderacji
Odpowiedz
13
23
"Zagapisz się"... O matko, proszę, nie wyjeżdżaj na drogę, skoro "się zagapiasz".
Do moderacji
Odpowiedz
14
6
Jeśli dla ciebie jazda z dozwoloną prędkością to kaganiec to co myślisz o tym że policja kieruje do sądów sprawy pihanych kierowców ? To też ograniczenie twoich praw ? Co za ludzie w tym Elblągu żyją
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
Zagapisz się ? Ty nie powinieneś wsiadać za kółko bo kiedyś się zagapisz i wiedziesz na skrzyżowanie na czerwonym albo przejedziesz dziecko na pasach. Często jeżdżę do Gdańska i przynajmniej raz w tygodniu wyprzedza mnie ktoś z prędkością dużo większą niż moje 140.W sezonie młodzi się chwalą ze do stolicy dojadą w mniej niż 2 godziny
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
Głupszego tłumaczenia nie słyszałem. Jak można się zagapić na drodze szybkiego ruchu? Teraz już wiem skąd wypadki na prostej drodze. Jak się nie umiesz skupić na jeździe to może czas już przestać jeździć?
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Ty masz uważać co sie dzieje na drodze i i poboczu a nie gapić się Bóg wie gdzie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Ciekawa teoria, że takie coś chodzi po tym świecie. 🤔
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Kolego tabletek zapomniałeś wziąć
Do moderacji
Odpowiedz
0
0