Wybrany wątek opinii

Kolejny kaganiec. Zagapisz się i już oprawcy cię mają a później biadoleni, że młodzież ucieka, że dzieci się nie rodzą w tym parszywym kraju.
(2026.01.29)
"Zagapisz się"... O matko, proszę, nie wyjeżdżaj na drogę, skoro "się zagapiasz".
(2026.01.29)
Jeśli dla ciebie jazda z dozwoloną prędkością to kaganiec to co myślisz o tym że policja kieruje do sądów sprawy pihanych kierowców ? To też ograniczenie twoich praw ? Co za ludzie w tym Elblągu żyją
Sosnowiec północy (2026.01.29)
Zagapisz się ? Ty nie powinieneś wsiadać za kółko bo kiedyś się zagapisz i wiedziesz na skrzyżowanie na czerwonym albo przejedziesz dziecko na pasach. Często jeżdżę do Gdańska i przynajmniej raz w tygodniu wyprzedza mnie ktoś z prędkością dużo większą niż moje 140.W sezonie młodzi się chwalą ze do stolicy dojadą w mniej niż 2 godziny
Widzialem (2026.01.29)
Głupszego tłumaczenia nie słyszałem. Jak można się zagapić na drodze szybkiego ruchu? Teraz już wiem skąd wypadki na prostej drodze. Jak się nie umiesz skupić na jeździe to może czas już przestać jeździć?
Zagapił się 😂 (2026.01.29)
Ty masz uważać co sie dzieje na drodze i i poboczu a nie gapić się Bóg wie gdzie.
Ciotka Irena (2026.01.30)
Ciekawa teoria, że takie coś chodzi po tym świecie. 🤔
Ciotka Irena (2026.01.30)
Kolego tabletek zapomniałeś wziąć
TwójPsychologOG (2026.01.31)
Powrót do komentarzy