UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A to ciekawe co ty opowiadasz. Jeżdżę często S7.Tempomat ustawiony na 120 i jestem cały czas wyprzedzany, raz wolniej, raz szybciej, albo tylko coś przemknie. Chyba miało być, ,nie" przed, ,jeździ", albo żyjesz w alternatywnej rzeczywistosci.
Izi Rajder