71
29.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To teraz każdy ma swojego premiera, prezydenta i alfonsa?
(2026.01.29)
Jak jestes idiota, to cie doja. wystarczy jezdzic przepisowo. jezdze od 40 lat I nigdy ani przed chwile nie poczulem sie dojony.
(2026.01.29)

info

7  
  2
Ty z policji? Te urządzenia są też po to, aby takie typy o tym wiedziały i chociaż starały się jeździć prawidłowo, a nie wyłącznie po to by łapać, karać. Słyszałeś o takim trudnym słowie "prewencja"? Czyli mądry Polak przed szkodą? Pomyśl, a potem poczytaj, najlepiej ze zrozumieniem. Nie mysl jak policjant drogówki zaczajony w krzakach w miejscu, które jest dobre do łapania, a nie niebezpieczne.
kibic_z_dala (2026.01.29)
nie zesraj sie
(2026.01.29)
@15 zakazow i wciąż jeździ - Niech ta tuskowa banda sama zacznie przestrzegać przepisy.
(2026.01.29)
W czym problem ? Przecież na odcinkowych pomiarach prędkości i tak są znaki. Nie są to miejsca ukryte, o których mają wiedzieć tylko służby. To nie czasy gdy straż chowała fotoradary w taki sposób żeby nikt ich nie zauważył.
(2026.01.29)
Tylko w teorii tak to wygląda. Jedziesz 120 a przed Tobą gościu który jedzie 110-115.Chcesz go wyprzedzić jadąc przepisowo 120km/h? Będziesz wyprzedzał minutę, czy to bezpieczne ?? Sam jestem za surowym karaniem idiotów którzy jeżdżą te ponad 150-160km/h a co niektórzy 200,ale akurat radary tego typu nie zmienia ich zachowania.
(2026.01.29)
Znak początek pomiaru i koniec pomiaru wg przepisów. Ty byś chciał Państwo opresyjne i pomiar na całej S7.
(2026.01.29)
Dokładaja kolejne klocki obroży, a większość komentarzy się usmiecha. Co się z tym narodem porobiło?
hd (2026.01.29)

info

1  
  8
Jeśli dla ciebie jazda z dozwoloną prędkością to kaganiec to co myślisz o tym że policja kieruje do sądów sprawy pihanych kierowców ? To też ograniczenie twoich praw ? Co za ludzie w tym Elblągu żyją
Sosnowiec północy (2026.01.29)