UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W czym problem ? Przecież na odcinkowych pomiarach prędkości i tak są znaki. Nie są to miejsca ukryte, o których mają wiedzieć tylko służby. To nie czasy gdy straż chowała fotoradary w taki sposób żeby nikt ich nie zauważył.