UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W czym problem ? Przecież na odcinkowych pomiarach prędkości i tak są znaki. Nie są to miejsca ukryte, o których mają wiedzieć tylko służby. To nie czasy gdy straż chowała fotoradary w taki sposób żeby nikt ich nie zauważył.