UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak jestes idiota, to cie doja. wystarczy jezdzic przepisowo. jezdze od 40 lat I nigdy ani przed chwile nie poczulem sie dojony.
Jak jestes idiota, to cie doja. wystarczy jezdzic przepisowo. jezdze od 40 lat I nigdy ani przed chwile nie poczulem sie dojony.