UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak jestes idiota, to cie doja. wystarczy jezdzic przepisowo. jezdze od 40 lat I nigdy ani przed chwile nie poczulem sie dojony.


Anuluj