Wybrany wątek opinii
Jedynym wyjściem jest pozbawianie wolności recydywistów którzy nie stosują się do zakazu prowadzenia pojazdów. Tysiące ludzi jeździ bo prawo jest nieskuteczne. Druga sprawa że prezes pisiorów sam kilkukrotnie mówił że sądy w Polsce wydają wyroki do których on się nie będzie stosował. Miliony jego wyborców uważają że oni też mogą się podetrzeć wyrokami polskich sądów
Do moderacji
Odpowiedz
37
22
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
@Dlatego jest jak jest - To twój premier Tfusk powiedział, że będzie interpretował prawo jak mu pasuje, więc nie przekręcaj.
Do moderacji
Odpowiedz
6
8
To teraz każdy ma swojego premiera, prezydenta i alfonsa?
Do moderacji
Odpowiedz
3
2