Wybrany wątek opinii
Oky. Ale informowanie o tym to już dziecinada !
Rozumiem że w innych miejscach można przekraczać bo nie będzie kamer ?
Do moderacji
Odpowiedz
16
74
W czym problem ? Przecież na odcinkowych pomiarach prędkości i tak są znaki. Nie są to miejsca ukryte, o których mają wiedzieć tylko służby. To nie czasy gdy straż chowała fotoradary w taki sposób żeby nikt ich nie zauważył.
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
Znak początek pomiaru i koniec pomiaru wg przepisów. Ty byś chciał Państwo opresyjne i pomiar na całej S7.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Jeszcze więcej kamer, będzie super, a, Pan Kąkolewski chce 60km na expresowce
Do moderacji
Odpowiedz
1
1