Wybrany wątek opinii

Oky. Ale informowanie o tym to już dziecinada ! Rozumiem że w innych miejscach można przekraczać bo nie będzie kamer ?
(2026.01.29)
W czym problem ? Przecież na odcinkowych pomiarach prędkości i tak są znaki. Nie są to miejsca ukryte, o których mają wiedzieć tylko służby. To nie czasy gdy straż chowała fotoradary w taki sposób żeby nikt ich nie zauważył.
(2026.01.29)
Znak początek pomiaru i koniec pomiaru wg przepisów. Ty byś chciał Państwo opresyjne i pomiar na całej S7.
(2026.01.29)
Jeszcze więcej kamer, będzie super, a, Pan Kąkolewski chce 60km na expresowce
(2026.01.29)
Powrót do komentarzy