UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ty z policji? Te urządzenia są też po to, aby takie typy o tym wiedziały i chociaż starały się jeździć prawidłowo, a nie wyłącznie po to by łapać, karać. Słyszałeś o takim trudnym słowie "prewencja"? Czyli mądry Polak przed szkodą? Pomyśl, a potem poczytaj, najlepiej ze zrozumieniem. Nie mysl jak policjant drogówki zaczajony w krzakach w miejscu, które jest dobre do łapania, a nie niebezpieczne.

kibic_z_dala