UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tylko w teorii tak to wygląda. Jedziesz 120 a przed Tobą gościu który jedzie 110-115.Chcesz go wyprzedzić jadąc przepisowo 120km/h? Będziesz wyprzedzał minutę, czy to bezpieczne ?? Sam jestem za surowym karaniem idiotów którzy jeżdżą te ponad 150-160km/h a co niektórzy 200,ale akurat radary tego typu nie zmienia ich zachowania.