UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko w teorii tak to wygląda. Jedziesz 120 a przed Tobą gościu który jedzie 110-115.Chcesz go wyprzedzić jadąc przepisowo 120km/h? Będziesz wyprzedzał minutę, czy to bezpieczne ?? Sam jestem za surowym karaniem idiotów którzy jeżdżą te ponad 150-160km/h a co niektórzy 200,ale akurat radary tego typu nie zmienia ich zachowania.


Anuluj