A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Dojenie Kierowców i nic więc - Odcinek ten będzie od Węzła Pasłęk Północ okolice stacji paliw BP do Węzła Marzewo
to teraz weź statystyki wypadków i zobacz ile ich było na drogach klasy S a potem pomyś czemu w wiekszośćci są one powodowane przez samochody ciężarowe i busiarzy którzy jeżdzą nwet gdy śpią.
@Niektórzy myślą że myślą - Statystyki pokazują że tras S jest bezpieczna, to ma tylko na celu dojenie kasy. Czemu nie postawią tego w centrum miasta? No tak nie przyniosło by zysków.
Nie płacą składek ZUS. Jeszcze sędziowie i służby mundurowe.
@Dlatego jest jak jest - To twój premier Tfusk powiedział, że będzie interpretował prawo jak mu pasuje, więc nie przekręcaj.
@Dojenie Kierowców i nic więc - Doić kierowców (piratów), zrobić jak w w Szwajcarii i Australii.
@Niektórzy myślą że myślą - Kiedy widziałeś na S7 kogoś z prędkością 300 km/h?
Pomyliłeś chyba kraje...
Ty jesteś żałosny leszczu.
Ty sobie lepiej ustaw tempomat na 50,wtedy na pewno będzie bezpieczniej. A na pewno będziesz czuł się bezpieczniej jak przesiądziesz się do komunikacji mieskiej.
No, to wszystkie drogi w powiecie. Już ściągają oddziały z całej Polski żeby ustawić patrole na tych drogach. Co powoduje, że ludzie takie brednie wypisują?