71
29.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Dojenie Kierowców i nic więc - Odcinek ten będzie od Węzła Pasłęk Północ okolice stacji paliw BP do Węzła Marzewo
Soltysik (2026.01.29)
to teraz weź statystyki wypadków i zobacz ile ich było na drogach klasy S a potem pomyś czemu w wiekszośćci są one powodowane przez samochody ciężarowe i busiarzy którzy jeżdzą nwet gdy śpią.
auuuu23 (2026.01.29)
@Niektórzy myślą że myślą - Statystyki pokazują że tras S jest bezpieczna, to ma tylko na celu dojenie kasy. Czemu nie postawią tego w centrum miasta? No tak nie przyniosło by zysków.
(2026.01.29)
Nie płacą składek ZUS. Jeszcze sędziowie i służby mundurowe.
bra (2026.01.29)
@Dlatego jest jak jest - To twój premier Tfusk powiedział, że będzie interpretował prawo jak mu pasuje, więc nie przekręcaj.
(2026.01.29)
@Dojenie Kierowców i nic więc - Doić kierowców (piratów), zrobić jak w w Szwajcarii i Australii.
Szejk Ali (2026.01.29)
@Niektórzy myślą że myślą - Kiedy widziałeś na S7 kogoś z prędkością 300 km/h? Pomyliłeś chyba kraje...
(2026.01.29)
Ty jesteś żałosny leszczu.
fgj (2026.01.29)
Ty sobie lepiej ustaw tempomat na 50,wtedy na pewno będzie bezpieczniej. A na pewno będziesz czuł się bezpieczniej jak przesiądziesz się do komunikacji mieskiej.
fgj (2026.01.29)
No, to wszystkie drogi w powiecie. Już ściągają oddziały z całej Polski żeby ustawić patrole na tych drogach. Co powoduje, że ludzie takie brednie wypisują?
(2026.01.29)