A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kolejny bzdurny wymysł. Komu to potrzebne? Weźcie ogarnijcie żeby ciepło w mieście było tańsze, a nie najdroższe w Polsce. Tym się zajmijcie a nie pierdołami. Miasto w ruinie a ci aplikacje ze zniżkami "wymyślili" - brawo!
Na bank jesteś pisowiec, tylko tam mieli za darmo
Karta mieszkańca jest wymyślona po to by promować instytucje pod pozorem zniżki na ich korzystanie a tak naprawdę to jest bez sensu.
@vpl - " w szkołach książki zastępuje się tabletami gdzie nie uzyskujemy wiedzy ". Konto ci też nie potrzebnego jak prezesowi ?
@Tablet kluczem wiedzy - Bez gogle byście nie wiedzieli gdzie wisła płynie !
popularność tej karty jest żadna jak na miasto 115 tyś mieszkańców.
@vpl - Napisałeś że długo pracowałeś i że tablet to zło wcielone. Może jeszcze zaproponuj żeby dorożki wróciły na drogi bo samochodem nie umiesz jeździć?. To że ty jesteś za stary żeby ogarnąć tablet nie znaczy że każdy jest tak cyfrowo zacofany jak ty
taaak od tej karty poprawi sie byt elblazan... nieuczciwy pracodawcy bedą rozliczani, sądy pracy beda działać szybko chociaz moze pracują w imię "Wolne Sądy" to co innego; ) gospodarka pada, firmy się zwyjają, ludzie za miskę ryżu a oni: ławeczka, siłownia, pomniki, karta mieszkańca, basen, co jeszcze? moze nowa kregielnia, strzelnica czy bieżnia? To nie poprawi bytu elblaga. to fasadowość; )
nawet poprawnie odśnieżać nie potafią a oni sie biora za rzadzenime miasta, kto tam pracuje? Snieg was pokonał, uwaga! znowu pada. Pracujcie ale nie w nocy w dzień, na biezaco. w nocy sie śpi a nie jedzi ciagnikami ursus u hałasuje
po liczbach widać że nie jest, ludzie radzili sobie bez niej i beda radzić dalej. jakie znizki? do instytucji miesjkich? buhahah po co? muzuem? a co tam jest? biblioteka? to za darmo, galeria? nie chodze na te byle co inne tez nie uzywam, dajcie spokoj z ta karta, haha słabe zainteresowanie, to kit nie hit