UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

taaak od tej karty poprawi sie byt elblazan... nieuczciwy pracodawcy bedą rozliczani, sądy pracy beda działać szybko chociaz moze pracują w imię "Wolne Sądy" to co innego; ) gospodarka pada, firmy się zwyjają, ludzie za miskę ryżu a oni: ławeczka, siłownia, pomniki, karta mieszkańca, basen, co jeszcze? moze nowa kregielnia, strzelnica czy bieżnia? To nie poprawi bytu elblaga. to fasadowość; )