UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
po liczbach widać że nie jest, ludzie radzili sobie bez niej i beda radzić dalej. jakie znizki? do instytucji miesjkich? buhahah po co? muzuem? a co tam jest? biblioteka? to za darmo, galeria? nie chodze na te byle co inne tez nie uzywam, dajcie spokoj z ta karta, haha słabe zainteresowanie, to kit nie hit