UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@vpl - Napisałeś że długo pracowałeś i że tablet to zło wcielone. Może jeszcze zaproponuj żeby dorożki wróciły na drogi bo samochodem nie umiesz jeździć?. To że ty jesteś za stary żeby ogarnąć tablet nie znaczy że każdy jest tak cyfrowo zacofany jak ty
Stary a ...