UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolejny bzdurny wymysł. Komu to potrzebne? Weźcie ogarnijcie żeby ciepło w mieście było tańsze, a nie najdroższe w Polsce. Tym się zajmijcie a nie pierdołami. Miasto w ruinie a ci aplikacje ze zniżkami "wymyślili" - brawo!