UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

taaak od tej karty poprawi sie byt elblazan... nieuczciwy pracodawcy bedą rozliczani, sądy pracy beda działać szybko chociaz moze pracują w imię "Wolne Sądy" to co innego; ) gospodarka pada, firmy się zwyjają, ludzie za miskę ryżu a oni: ławeczka, siłownia, pomniki, karta mieszkańca, basen, co jeszcze? moze nowa kregielnia, strzelnica czy bieżnia? To nie poprawi bytu elblaga. to fasadowość; )


Anuluj