UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Karta mieszkańca jest wymyślona po to by promować instytucje pod pozorem zniżki na ich korzystanie a tak naprawdę to jest bez sensu.
vpl
Karta mieszkańca jest wymyślona po to by promować instytucje pod pozorem zniżki na ich korzystanie a tak naprawdę to jest bez sensu.
vpl