A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Stary a ... - Internetem obsługuje od dnia jego powstania w Polsce i nie ma z tym problemu. Powiem więcej
podróżowałem w dziesięciu państwach kiedy nie było internetu, podobnie smartfona a mimo to znajomość języków i ogarnięty umysł nie zawiódł.
Dziś praca na zachodzie bez kwalifikacji, bez wiz a więc jesteś łatwiej kiedy jeszcze jest internet !
To nie tak że tęsknię za tym co było bo tak jak ty idę wraz z wyzwaniem ! Tylko że młodym się wydaje że sami wymyślili internet a starsi nie mają do niego dostępu. Różnica jest taka że my daliśmy radę kiedyś i damy radę teraz nawet jak internet zniknie a wy ? Wystarczy awaria na kilka godzin a już nie wiecie w którą stronę iść a co dopiero poradzić sobie kiedy nie ma też prądu.
Już kiedyś pisałem, ale tym mniej rozgarniętym z was mogę powtórzyć jeszcze raz. Karta Mieszkańca powoduje możliwość skorzystania ze zniżki na bilet miesięczny (u mnie normalny) w wysokości 16 zł miesięcznie. W sumie daje to 192 zł zniżki rocznie, więc można powiedzieć, że 2 miesiące w roku jeździcie za darmo, w porównaniu z tymi, którzy karty nie mają i nie mogą skorzystać ze zniżki. Ze zniżki na basen też niedługo skorzystam. Wprawdzie nie chodzę tam na tyle często, żeby mieć aż te 60 procent zniżki, ale dla maniaków pływania bywających tam częściej niż ja, te 60 procent to naprawdę dobra opcja. Jeśli jeszcze nie rozumiecie - marudźcie dalej filozofowie.
Warto dodać że trzeba być jeszcze zameldowanym w elblągu od ponad roku ponieważ zamieszkanie biorą na podstawie adresu podanym na PIC-ie. Więc kolejna grupa elblążan odpada z programu.
Gdańska Organizacja turystyczna, operator karty mieszkańca w Gdańsku, zerwała umowę z siecią tych stacji w 2022.roku. Jedyna stacja oferująca rabaty w Gdańsku to Stacja Foodhall. Szach mat 😂😂😂
Mi wystarczą rabaty na bilety ZKM. A rabaty są zapewne tam, gdzie właściciel zgłosił się jako uczestnik programu. Widocznie stacje paliw nie są chętne, skoro nie ma rabatu.
Korzystniej mieć Paszport Polsatu i zaświadczenie od księdza
Kpina. W Gdańsku na kartę mieszkańca pójdziesz za darmo do zoo, które zwykle jest drogie, za darmo na lodowisko, które zwykle jest drogie to wiem na bank i być może basen też itp. itd. a u nas co? Zniżka 10%, 15%? Nie rozbrajajcie mnie, a później zdziwienie, że wszyscy stąd wyjeżdżają, ale za to rada miasta oglądałem live parkingi płatne kolejne bardzo chętnie uchwala i tylko to potrafi Elbląg robić dla mieszkańców brać. Wszystko co było dla nas dobre zostaje zlikwidowane i zamienione na droższe płatne. Za wszystko trzeba płacić. Kible polikwidowane. Już nawet na starym mieście nie ma tego, który był jeszcze nie dawno. Ile jest zniżki na lodowisko i na krytą pływalnie? Bo nigdzie nie ma nawet takiej informacji? Jest link do strony, gdzie wszystko jest grubo płatne. Karnety itd. Żadnej informacji jaki jest koszt po okazaniu karty mieszkańca. Tragedia. Po co więc ją tworzycie małpując po innych miastach skoro inne miasta robią to po to, bo wprowadzają darmowe wejścia, a nie oszukane promocje jak w sklepach, gdzie cena standardowa jest zawyżona i jest -10 15 czy 20% zniżki kogo chcecie nabrać na to wszystko. Bez jaj, Zacznijcie nas traktować poważnie, albo stąd wyjedziemy jak tylko będzie okazja.
@Obywatel XYZ - Tacy jak ty, których życiową filozofią jest powiedzenie, że "za darmo to uczciwa cena" powinni wyjeżdżać z Elbląga jak najszybciej. Nie szantażuj nas typie, tylko myk do szafy po walizki.
Widać, że wyborca PIS pisał, chciałby tylko za darmo dostawać - DO ROBOTY!