UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@vpl - Napisałeś że długo pracowałeś i że tablet to zło wcielone. Może jeszcze zaproponuj żeby dorożki wróciły na drogi bo samochodem nie umiesz jeździć?. To że ty jesteś za stary żeby ogarnąć tablet nie znaczy że każdy jest tak cyfrowo zacofany jak ty
Stary a ...