A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wooow !!! Niesamowite ile można zyskać. A tak serio... W 3city karta mieszkańca daje zniżki na paliwo. Nie na każdej stacji benzynowej ale jednak. Szach. Mat. Ta karta jest jak to miasto. Zamiast wygłupów zróbcie porządek z Zarządem Dróg i innymi tak zbędnymi jak Straż Miejska instytucjami.
Szalona popularność Karty Elblążanina
Mam 40 lat i jestem po dwóch operacjach na kręgosłup a mimo tego, mam 20 lat stażu pracy. Zdrowie? Dopóki mogę wstać z łóżka, to jestem w znakomitej formie. Nigdy nie szukałem wymówek, nigdy nie biadoliłem i nie użalałem się nad sobą. Praca na początku bywała różna, nawet nie lubiłem tego co robiłem, ale mimo tego pracowałem. Od 8 lat mogę powiedzieć, że jestem usatysfakcjonowany tym co robię. A ludzie? Ludzie zawsze będą szukać wymówek. Jeżeli chcesz pracować, to bez problemu znajdziesz pracę. Nawet tam gdzie pracowałem(5lat tam pracowałem) szukali ludzi, to przyszedł, popracował parę dni i się zawijał, bo mu się nie chce, bo go nogi bolą, bo ciężko. Niestety ja jeszcze nie widziałem pracy, w której płacą za trzymanie rąk w kieszeni, ale ludzie chyba takiej na pośredniaku szukają.
Młodzi są coraz głupsi to widać na każdym kroku za kilka lat będziemy używać tylko obszarów mózgu odpowiadających za jedzenie i wydalanie pod warunkiem że będziemy mieć jakiekolwiek zdolności do zarabiania na to jedzenie ludzie którzy używają AI do najprostszych rzeczy zatracają zdolność logicznego myślenia w szkołach książki zastępuje się tabletami gdzie nie uzyskujemy wiedzy tylko odpowiedzi na pytania ! "Rodzicu, Nauczycielu - AI nie jest wrogiem. Jest sygnałem ostrzegawczym. Jeśli dziecko szuka przyjaciela w serwerowni, to znaczy, że nie znalazło go w domu"
Jak kilka minut skoro trzeba na dowód, że na pewno płacisz podatki w Elblągu, należy dołączyć skan pierwszej strony swojego PIT z potwierdzeniem z Urzędu Skarbowego rozliczenia PIT (tzw. UPO), czyli senior - emeryt musi pójść na Mickiewicza, odstać w kolejce i to załatwić i do końca nie wiem co tą kartą zyskują w realu nie w teorii.
Pierwsza strona Pit u - serio? Naprawdę są inne formy sprawdzenia kto tu mieszka....
Oky. ja dużej pracuje niż ty żyjesz, nie pajacuj bo trzecią operacja może się nie udać i życia nie poznasz ?
Żyj sto lat, takich posłowie potrzebują bo ktoś musi ich utrzymać w bogactwie...
Właśnie sobie instalowałem aplikację, ale jak doczytałem że mam wgrać swojego PITa to parsknąłem śmiechem i anulowałem instalację. Teraz doczytałem jakie "korzyści" niesie ze sobą to COŚ, to utwierdziłem się w przekonaniu że to bubel nie warty marnowania sobie czasu. Korzyść z tej "karty" i aplikacji mają jedynie jej twórcy i obsługa i ci co wydali na stworzenie tego gniota NASZE pieniądze, bo przecież to nie powstało i nie będzie działało za darmo, a płacić za to będziemy my. Redakcja się dowie i poinformuje opinię publiczną o kosztach powstania i działania tego czegoś ok?
czy tylko przez komputer można uzyskać kartę mieszkańca. A co z tymi co nie mają dostępu on-line.