UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejny bzdurny wymysł. Komu to potrzebne? Weźcie ogarnijcie żeby ciepło w mieście było tańsze, a nie najdroższe w Polsce. Tym się zajmijcie a nie pierdołami. Miasto w ruinie a ci aplikacje ze zniżkami "wymyślili" - brawo!