Wybrany wątek opinii
Właśnie sobie instalowałem aplikację, ale jak doczytałem że mam wgrać swojego PITa to parsknąłem śmiechem i anulowałem instalację. Teraz doczytałem jakie "korzyści" niesie ze sobą to COŚ, to utwierdziłem się w przekonaniu że to bubel nie warty marnowania sobie czasu. Korzyść z tej "karty" i aplikacji mają jedynie jej twórcy i obsługa i ci co wydali na stworzenie tego gniota NASZE pieniądze, bo przecież to nie powstało i nie będzie działało za darmo, a płacić za to będziemy my. Redakcja się dowie i poinformuje opinię publiczną o kosztach powstania i działania tego czegoś ok?
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
Na bank jesteś pisowiec, tylko tam mieli za darmo
Do moderacji
Odpowiedz
1
3