UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nawet poprawnie odśnieżać nie potafią a oni sie biora za rzadzenime miasta, kto tam pracuje? Snieg was pokonał, uwaga! znowu pada. Pracujcie ale nie w nocy w dzień, na biezaco. w nocy sie śpi a nie jedzi ciagnikami ursus u hałasuje