A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Co tu sprawdzać, Bema zakorkowana, Rawska zakorkowana, a oni badają potrzeby. To jakiś żart
To jest normalka - system tak działa w urzędzie od lat, - zacząć coś, rozgrzebać I nie skończyć, - medytować, konsultacje, nowe projekty, dokumentacje, bo tamte były be, až haftować mi się chce, kasa idzie w błoto I wciąż idzie o to by szczęśliwym być I na stołku tkwić I mieć wciąż z dwadzieścia kół
Byłem niadawno w Szaicarii i Austrii, Tam dziesiątki tunelów o różnej długości. Z Elbląga boją się b. taniej budowli
kilka set metrów tunelu. To skandal.
Wschodnia będzie może za 10 lat. To już do znudzenia z tymi projektami. Bema zakorkowane, Saperów też a oni bawią się w ciu ciu babkę. Co ta za ludzie rządzą ? Zrobili wiochę.
Dla Ratusza dobrze, że wybory za 3 lata, bo jakby za 3 miesiące, to po takim tekście o Obwodnicy to wymiana władzy nie wykluczona.
To po co zaczynali tą ulice ?, a zaczniemy - potem się zobaczy, .. jakoś to będzie, to kupa głupków, którzy zaczynają coś na co nie mają zgody, to widoczny przerost władzy nie nad treścią
@Mieszkaniec Saperów. - To mieszkańcy wybierają ludzi, którzy pogodzili się z faktem, że bagna i szuwary to najlepsza opcja dla Elbląga i efekty widać bardzo dobrze na załączonych obrazkach. Najlepiej to widać na drodze Elbląg - Malbork. Tam jak na dłoni widać, gdzie kończą się bagna i szuwary... Ta epicka porażka dotyczy tak miasta jak i tej części Żuław, którą zawładnęły bagna i szuwary, i nie wahają się ich przekształcić na swój obraz i podobieństwo. Ulica Wschodnia to tylko maleńki przyczynek do tego upadku.
20 listopada miasto podpisała umowę na opracowanie dokumentacji projektowej tego traktu. Ma mieć on 4 m szerokości, wykonane odwodnienie i oświetlenie.
A o ile byłby wyższy koszt tego traktu, gdyby jego szerokość wynosiła nie 4,tylko 6 metrów. ?
@Zajonc - Malo plusikow! Juz cie nikt nie popiera! Budowac obwodnice wschodnia, ludzie nie po to ciezko pracują zeby sie kisic w komunikacji publicznej. Kazdy chce miec swoje wlasne niezalezne auto! A ty se stoj na przystanku :* nupagadi
Kur..... jedną JEDNĄ drogę nie można wybudować w elblomgu