UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zajonc - Malo plusikow! Juz cie nikt nie popiera! Budowac obwodnice wschodnia, ludzie nie po to ciezko pracują zeby sie kisic w komunikacji publicznej. Kazdy chce miec swoje wlasne niezalezne auto! A ty se stoj na przystanku :* nupagadi


Anuluj