UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wschodnia będzie może za 10 lat. To już do znudzenia z tymi projektami. Bema zakorkowane, Saperów też a oni bawią się w ciu ciu babkę. Co ta za ludzie rządzą ? Zrobili wiochę.
cześ
Wschodnia będzie może za 10 lat. To już do znudzenia z tymi projektami. Bema zakorkowane, Saperów też a oni bawią się w ciu ciu babkę. Co ta za ludzie rządzą ? Zrobili wiochę.
cześ