A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Z powyższego artykułu nie doczytałem informacji drogowej drugiej w kolejności do realizacji, po Obwodnicy Wschodniej, czyli łącznika między Jana Pawła II na Modrzewinie Północ z ulicą Fromborską.
Liczę, że Redaktor RG jeszcze w tym roku nas o tym poinformuje.
Tam psy dupami szczekają więc nie ma po co, Chyba że to ty te ziemię tam kupiłeś i chcesz żeby Ci nasz prezydent suprice zrobił i sprzedasz dziesięć razy drożej.
@Iou - Pewnie że sprzeda a droga powstanie bo takie są plany miasta. Niestety nie ma dla tej ulicy i połączenia na dziś dzień po prostu pieniędzy. Jak komuś psy dupami szczekają to trudno o jakieś zrozumienie tematu. Połączenie alei Jana Pawła z Krasnym Lasem to priorytet dla miasta oraz obwodnica dla osiedla Nad Jarem gdzie w godzinach szczytu są bardzo duże korki.
W tym, że pieniędzy z funduszy dedykowanych nie można przeznaczyć na nic innego. To nie jest pisowski Fundusz Sprawiedliwości.
@Czytalski - Oczywiście że nie jest i dlatego jest bardzo duża szansa i pewność że ulica Wschodnia zostanie zrealizowana od początku do końca. Jeśli nie za Pana Missana to już za żadnej kadencji kolejnego kandydata.
Nie z tej ekipy. Libtards już tak mają...
W rankingu polskich miast w których żyje się najlepiej Olsztyn uplasował się na 9 miejscu! Elbląg znalazł się na szarym końcu blisko miejsca 60."Gratulacje" dla Prezydenta, Rady Miejskiej i wszystkim co podejmują "mądre decyzje". Po otwarciu ulicy 13 Pułku Przeciwlotniczego wyjazd na Saperów w godzinach szczytu z ulic Szwoleżerów, Ułańskiej i Czarnieckiego to zmora. Ograniczenie do 30 km na Saperów nikt nie respektuje. Dalej zastanawiajcie się nad budową Wschodniej.
Tak naprawdę to cały Elbląg jest zakorkowany
@Ne - No ktoś musiał zarobić, ręką rękę myje tak jak z wycięciem drzew koło Bażantarni pod zbiornik retencyjny... którego nie ma i mydlenie oczu mieszkańców... którzy w to wierzą 😅
Wyprowadzka? Typowa elbląska gościnność