Wybrany wątek opinii

Wybudowali kolejną drogę donikąd. Problemy z podejmowaniem decyzji, to po co nam taki prezydent Elbląga. Tragedia z tymi władzami.
bra (2025.12.19)
@bra - Tragedia to była za PiSu bo wtedy pan Wilk elblążanom kazał szukać pracy w Gdańsku a inwestycji zero chyba że należy oddać Park Wodny Dolinka za skasowane pieniądze a raczej ich przesunięcie z budowy nowego stadionu w mieście.
(2025.12.19)
@bra - przekonaj tę 3 tysięczną grupę, której nie na rękę budowa Wschodniej, dasz radę?
(2025.12.19)
To po co zaczynali tą ulice ?, a zaczniemy - potem się zobaczy, .. jakoś to będzie, to kupa głupków, którzy zaczynają coś na co nie mają zgody, to widoczny przerost władzy nie nad treścią
(2025.12.20)
Powrót do komentarzy