Wybrany wątek opinii
Wybudowali kolejną drogę donikąd. Problemy z podejmowaniem decyzji, to po co nam taki prezydent Elbląga. Tragedia z tymi władzami.
Do moderacji
Odpowiedz
41
13
@bra - Tragedia to była za PiSu bo wtedy pan Wilk elblążanom kazał szukać pracy w Gdańsku a inwestycji zero chyba że należy oddać Park Wodny Dolinka za skasowane pieniądze a raczej ich przesunięcie z budowy nowego stadionu w mieście.
Do moderacji
Odpowiedz
12
14
@bra - przekonaj tę 3 tysięczną grupę, której nie na rękę budowa Wschodniej, dasz radę?
Do moderacji
Odpowiedz
11
0
To po co zaczynali tą ulice ?, a zaczniemy - potem się zobaczy, .. jakoś to będzie, to kupa głupków, którzy zaczynają coś na co nie mają zgody, to widoczny przerost władzy nie nad treścią
Do moderacji
Odpowiedz
3
0