Wybrany wątek opinii

Bema zakorkowana, rondo przy Rawskiej zapchane a dla nich ważniejszy jest pieszy trakt na Górze Chrobrego... ktos powinien oprzytomnieć
(2025.12.19)
Nie z tej ekipy. Libtards już tak mają...
(2025.12.19)
Tak naprawdę to cały Elbląg jest zakorkowany
(2025.12.19)
To jest normalka - system tak działa w urzędzie od lat, - zacząć coś, rozgrzebać I nie skończyć, - medytować, konsultacje, nowe projekty, dokumentacje, bo tamte były be, až haftować mi się chce, kasa idzie w błoto I wciąż idzie o to by szczęśliwym być I na stołku tkwić I mieć wciąż z dwadzieścia kół
(2025.12.20)
"Trakt będzie przeznaczony dla pieszych, rowerzystów i będzie służyć jako awaryjny przejazd" - kiedy posprzatają choć raz na półroku liście ze ścieżki wzdłuż Wschodniej. Ślisko, mokro, strach rowerem jeździć a tym bardziej z dzieckiem. To samo zapowiada się na tym trakcie. Budujcie Wschodnią wariant W2 lub W3 a nie jakieś dziwne wymysły.
Rovver (2025.12.22)
@Rovver - Mądrego to i miło poczytać... Analizują ruch po Saperów - może dobrze sprawdzić jak to wpływa na korki ? Ja mówiłem o asfalcie na przełużeniu Wyżynnej z dojazdem przy Sztabie ale ludzie nie bardzo chcieli żądając budowy W3 lub W2 - i słusznie.
MariuszLewandowski-Fc (2025.12.22)
Powrót do komentarzy