UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Mieszkaniec Saperów. - To mieszkańcy wybierają ludzi, którzy pogodzili się z faktem, że bagna i szuwary to najlepsza opcja dla Elbląga i efekty widać bardzo dobrze na załączonych obrazkach. Najlepiej to widać na drodze Elbląg - Malbork. Tam jak na dłoni widać, gdzie kończą się bagna i szuwary... Ta epicka porażka dotyczy tak miasta jak i tej części Żuław, którą zawładnęły bagna i szuwary, i nie wahają się ich przekształcić na swój obraz i podobieństwo. Ulica Wschodnia to tylko maleńki przyczynek do tego upadku.

GłębokaMyśl