A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bez żartów Panowie, .... w Bremie polski Tir z Gdańska miał stłuczkę na jednej z autostrad w centrum miasta....12 kilometrów jechałem trzy godziny- ktoś z Was mówi o korkach ?
"Trakt będzie przeznaczony dla pieszych, rowerzystów i będzie służyć jako awaryjny przejazd" - kiedy posprzatają choć raz na półroku liście ze ścieżki wzdłuż Wschodniej. Ślisko, mokro, strach rowerem jeździć a tym bardziej z dzieckiem. To samo zapowiada się na tym trakcie. Budujcie Wschodnią wariant W2 lub W3 a nie jakieś dziwne wymysły.
@Rovver - Mądrego to i miło poczytać... Analizują ruch po Saperów - może dobrze sprawdzić jak to wpływa na korki ? Ja mówiłem o asfalcie na przełużeniu Wyżynnej z dojazdem przy Sztabie ale ludzie nie bardzo chcieli żądając budowy W3 lub W2 - i słusznie.
Może urzędnicy zbadaliby jak zmieniła się jakość życia w budynkach mieszkalnych na Saperów, Kościuszki i Podchorążych. Kiedy zostanie zbadany poziom hałasu w związku ze zwiększonym ruchem samochodowym i jak miasto planuje zabezpieczyć ludzi przed ciągłym hałasem i degradacją budynków. Kto dopuścił ruch samochodów ciężarowych? Obiecano mieszkańcom, że budynki będą oddzielone pasem zieleni i będzie monitorowany poziom hałasu. I co, i nic puste obietnice, Kto bada prędkość pojazdów? Nikt nie przestrzega ograniczenia prędkości do 30km.
A w nocy będzie stać policja i pilnować żeby szybcy i wściekli nie urządzlali wyścigów
Kto dopuścił ruch ciężarowy na Podchorążych ? Jak jadą ciężarówki dzwonią szyby. Zapraszamy urzędników z wizytą, żeby zrozumieli jaki problem mają mieszkańcy. Na osiedlu dużo emerytów i lubimy spacery. Hałas nie pozwala nam spać.
Zaproście chińczyków to za 2 miesiące będziemy mieli nareszcie ulicę wschodnią. Ileż można czekać ?.
Co to ma znaczyć, pytają się mieszkańców czy zbudować drogę. Skoro jest taka potrzeba i już zaczęliście to skączcie. Normalnie cyrk, wybudowali połowę trasy i pytają się czy dalej budować.
To jest chyba JEDYNE miasto w którym nic nie trzeba, nic nie robić, wszystko przeszkadza a każda inwestycja to szkoda pieniędzy. Najlepiej w spokoju doczekać późnej starości.
Przy takiej szerokości i zakrętach na ul, Podchorążych powinien być ruch samochodów do 3,5 ton