UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dla Ratusza dobrze, że wybory za 3 lata, bo jakby za 3 miesiące, to po takim tekście o Obwodnicy to wymiana władzy nie wykluczona.


Anuluj