UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla Ratusza dobrze, że wybory za 3 lata, bo jakby za 3 miesiące, to po takim tekście o Obwodnicy to wymiana władzy nie wykluczona.
Dla Ratusza dobrze, że wybory za 3 lata, bo jakby za 3 miesiące, to po takim tekście o Obwodnicy to wymiana władzy nie wykluczona.