Wybrany wątek opinii

W rankingu polskich miast w których żyje się najlepiej Olsztyn uplasował się na 9 miejscu! Elbląg znalazł się na szarym końcu blisko miejsca 60."Gratulacje" dla Prezydenta, Rady Miejskiej i wszystkim co podejmują "mądre decyzje". Po otwarciu ulicy 13 Pułku Przeciwlotniczego wyjazd na Saperów w godzinach szczytu z ulic Szwoleżerów, Ułańskiej i Czarnieckiego to zmora. Ograniczenie do 30 km na Saperów nikt nie respektuje. Dalej zastanawiajcie się nad budową Wschodniej.
Mieszkaniec Saperów. (2025.12.19)
@Mieszkaniec Saperów. - To mieszkańcy wybierają ludzi, którzy pogodzili się z faktem, że bagna i szuwary to najlepsza opcja dla Elbląga i efekty widać bardzo dobrze na załączonych obrazkach. Najlepiej to widać na drodze Elbląg - Malbork. Tam jak na dłoni widać, gdzie kończą się bagna i szuwary... Ta epicka porażka dotyczy tak miasta jak i tej części Żuław, którą zawładnęły bagna i szuwary, i nie wahają się ich przekształcić na swój obraz i podobieństwo. Ulica Wschodnia to tylko maleńki przyczynek do tego upadku.
GłębokaMyśl (2025.12.21)
Powrót do komentarzy