UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Zajonc - Malo plusikow! Juz cie nikt nie popiera! Budowac obwodnice wschodnia, ludzie nie po to ciezko pracują zeby sie kisic w komunikacji publicznej. Kazdy chce miec swoje wlasne niezalezne auto! A ty se stoj na przystanku :* nupagadi