Wybrany wątek opinii

Ależ w komentarzach imponujący wysyp niecierpliwych samochodziarzy, tupiących nogami żeby już już wylewać asfalt przez las - byle drogo i szybko, tylko że niezbyt wiadomo dokąd (chyba po to, żeby się zakorkowało na Marymonckiej / Kościuszki / przy Szpitalu?). Bardzo słusznie, że miasto w międzyczasie inwestuje w nowe tramwaje i autobusy, bo tylko transport publiczny może skutecznie rozładować korki - na pewno nie kolejne nowe (drogie) drogi dla coraz większej liczby prywatnych aut
Zajonc (2025.12.19)
@Zajonc - Malo plusikow! Juz cie nikt nie popiera! Budowac obwodnice wschodnia, ludzie nie po to ciezko pracują zeby sie kisic w komunikacji publicznej. Kazdy chce miec swoje wlasne niezalezne auto! A ty se stoj na przystanku :* nupagadi
(2025.12.21)
Powrót do komentarzy