UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłem niadawno w Szaicarii i Austrii, Tam dziesiątki tunelów o różnej długości. Z Elbląga boją się b. taniej budowli kilka set metrów tunelu. To skandal.


Anuluj