UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłem niadawno w Szaicarii i Austrii, Tam dziesiątki tunelów o różnej długości. Z Elbląga boją się b. taniej budowli kilka set metrów tunelu. To skandal.
Byłem niadawno w Szaicarii i Austrii, Tam dziesiątki tunelów o różnej długości. Z Elbląga boją się b. taniej budowli kilka set metrów tunelu. To skandal.