UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To po co zaczynali tą ulice ?, a zaczniemy - potem się zobaczy, .. jakoś to będzie, to kupa głupków, którzy zaczynają coś na co nie mają zgody, to widoczny przerost władzy nie nad treścią


Anuluj