UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To po co zaczynali tą ulice ?, a zaczniemy - potem się zobaczy, .. jakoś to będzie, to kupa głupków, którzy zaczynają coś na co nie mają zgody, to widoczny przerost władzy nie nad treścią
To po co zaczynali tą ulice ?, a zaczniemy - potem się zobaczy, .. jakoś to będzie, to kupa głupków, którzy zaczynają coś na co nie mają zgody, to widoczny przerost władzy nie nad treścią