UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ejjjj ale przecież Elbląg rozwija się prężnie bo..... mamy tężnie!!! Najważniejsze, że obroniliśmy POrt przed kaczorem i POgonilismy pis, ahojjjj brygada, usmiechamy sie
Ejjjj ale przecież Elbląg rozwija się prężnie bo..... mamy tężnie!!! Najważniejsze, że obroniliśmy POrt przed kaczorem i POgonilismy pis, ahojjjj brygada, usmiechamy sie