UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ejjjj ale przecież Elbląg rozwija się prężnie bo..... mamy tężnie!!! Najważniejsze, że obroniliśmy POrt przed kaczorem i POgonilismy pis, ahojjjj brygada, usmiechamy sie


Anuluj