UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież były prezydent Witold Gintowt-Dziewałtowski mówił ponad 25 lat temu, że Elbląg w szuwarowo-bagiennym będzie 2 miastem, a w Pomorskim byłby chyba 10 :) Halo, panie prezydencie, prośba o komentarz

Laskipaa

Anuluj