UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież były prezydent Witold Gintowt-Dziewałtowski mówił ponad 25 lat temu, że Elbląg w szuwarowo-bagiennym będzie 2 miastem, a w Pomorskim byłby chyba 10 :) Halo, panie prezydencie, prośba o komentarz
Laskipaa